Belen’e Kadın Toplum Merkezi

Yayınlanma Zamanı : 05 Aralık 2017 Saat: 9:30

Belen’e Kadın Toplum Merkezi

Belen Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı(SYDV) tarafından 2017 Yılı SODES Programı kapsamında Hatay Valiliği SODES Proje Koordinasyon Birimince Türkiye Cumhuriyeti Kalkınma Bakanlığı’na sunulan “Belen Kadın Toplum Merkezi-2” projesi desteklenmeye hak kazandı.

Projenin sözleşmesi Belen SYDV Müdiresi Zeynep Öztürk, SODES Proje Koordinasyon Birim Sorumlusu Mehmet Koca ve Belen Kaymakamlığı Proje Koordinatörü Yeliz Sevim tarafından imzalandı.

136.000 TL bütçe ile onaylanan projeyle Belen’deki bayanlara yönelik 12 ay boyunca “Lazer Kesimi ile Aplike, Bebek Odası Hazırlama, Dekoratif Ahşap Süsleme, Keçe Aksesuarları Yapımı, Takı Tasarım Kursları” gibi el sanatları kursları ve “Spor Kursu” verilecek. Kurslar harici bayanların sosyal hayata daha aktif katılmalarını sağlamak amacıyla proje kapsamında “Kitap Okuma Etkinlikleri” ve “Kültürel Geziler” de düzenlenecek.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"