Yolların kesişme noktası İskenderun

Yayınlanma Zamanı : 28 Kasım 2017 Saat: 13:02

Yolların kesişme noktası İskenderun

Hatay Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekipler, vatandaşlardan gelen talep ve istekler doğrultusunda yayla yollarıyla birlikte, yaklaşık 11 yerleşim bölgesinin kesişme noktasında bulunan İskenderun Akarca Mahallesi’nde 3 aşamalı asfaltlama işlemi gerçekleştirdi.

Yaklaşık 4 kilometrelik yolla vatandaşa uzun vadeli hizmet ulaştırmak için PMT, sıcak asfalt ve aşınma asfaltı gerçekleştiren ekipler,  Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ın talimatları doğrultusunda başlatılan asfalt çalışmasını ek kısa sürede tamamlamak için çaba gösterdiklerini dile getirdi.

Kavşak noktası olan Akarca Mahallesi’nde asfalt çalışması tamamlandığında başta yayla yolları olmak üzere diğer mahallelerin ulaşım ağlarının da rahatlayacağını ifade eden ekiplere baklava ve çay ikram ederek özverili çalışmalarından dolayı teşekkür eden Denizciler eski Belde Belediye Başkanı Esabil Soydan ile Taşıma Kooperatifi Başkanı Selahattin Girgeç, memnuniyetlerini dile getirirken, çalışmaları yakından takip ettiklerini dile getirdiler.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"