Ahmet Karayiğit’ten İskenderun ziyareti

Yayınlanma Zamanı : 28 Kasım 2017 Saat: 13:50

Ahmet Karayiğit’ten İskenderun ziyareti

Cumhurbaşkanlığı Hukuk Başdanışmanı Ahmet Karayiğit, İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’i  makamında ziyaret etti.  Sanayi Ticaret eski Bakanı Mehmet Dönen’in katıldığı ziyarette Karayiğit’i İskenderun Belediyesi’nde konuk etmekten mutluluk duyduğunu söyleyen Başkan Dingil, “İskenderun’a gelerek bizleri ziyaret etme nezaketinde bulunan sayın başdanışmanımıza teşekkür ediyoruz. Sayın Başdanışmanımızın hemşerimiz olması bizlere ayrı bir gurur veriyor”dedi.

İskenderun’da olmaktan dolayı son derece memnuniyet duyduğunu ifade eden Cumhurbaşkanlığı Hukuk Başdanışmanı Ahmet Karayiğit ise, ”Zaman zaman belediyelerimize ziyaretlerde bulunuyoruz. Hataylı olmam münasebetiyle bölgeyi yakinen tanıyorum. İskenderun, bölgemizin güzel ve gelişmekte olan bir şehri. Bu vesile ile belediye başkanımıza çalışmalarında başarılar diliyorum ”şeklinde konuştu. Yapılan konuşmaların ardından Belediye Başkanı Seyfi Dingil, çalışmalar hakkında Karayiğit’e bilgiler verdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"