Milyonfest, milyonlarca mutluluk demek!

Yayınlanma Zamanı : 25 Temmuz 2019 Saat: 15:11

Milyonfest, milyonlarca mutluluk demek!

Türkiye’nin önde gelen müzisyen ve sanatçılarının en güzel şarkılarını Arsuz’da seslendireceği Milyonfest Arsuz bugün start alacak.  Tarihi, turizmi ve kültürel değerleri ile ön plana çıkan Arsuz’da bu yıl ilk kez gerçekleşecek olan Türkiye’nin en büyük rock şenliğinin ilk gününde Mor ve Ötesi, Pinhanni, Umut Kuzey, Fatma Turgut, Eda Baba, Hedonutopia ve Soydan Soydaş müzikseverlerle buluşacak.

Arsuz Kaymakamlığı’nın girişimi ve Arsuz Belediyesi’nin desteğiyle festivaller şehri Arsuz’a taşınan Milyonfest, Arsuz dışında Türkiye’nin her ilinden gelen milyonlarca kişiye dört gün boyunca açıkhava müzik festivali yaşatacak. Umut Kuzey öncülüğünde Milyon Yapım organizasyonuyla gerçekleşen Milyonfest, yüzde yüz müzik, yüzde yüz eğlence ve yüzde yüz mutluluk sloganıyla Arsuz 4 gün boyunca deniz, kum, güneş ve iyi müziğin adresi olacak.

“Biz buradayız, siz de gelin”

Hem başarılı bir müzisyen, hem de organizatör olan Umut Kuzey, Gözcüler Plajında düzenlenecek festivale katılacak olan müzik tutkunları için çok büyük bir hazırlık yaptıklarını belirterek, “Türkiye’nin 4 bir yanında kamplı festival kültürünü ve iç turizmi hareketlendiren Milyonfest bugün Arsuz’da başlıyor. Çok güzel ve değerli bir sanatçı kadromuz var. 28 sanatçının sahne alacağı festivalde belki de bu topraklara daha önce hiç gelmemiş insanları bir araya getirmiş olacağız. Bugün, sizleri bekliyoruz. 8 bin civarında kampçımız var. Arsuz’un güzelliklerini keşfedecekler. Festivalden sonra buranın güzelliklerini keşfetmek ve anılarını tazelemek için belkide tekrar Arsuz’a gelecekler. Biz, İstanbul’lardan kalktık buraya geldik. Sizde kalkın gelin. Ayrıca festivalin burada gerçekleşmesinde çok büyük emeği olan Arsuz Kaymakamımız Sayın Musa Sarı’ya ve desteğinden dolayı Arsuz Belediye Başkanımız Sayın Asaf Güven’e çok teşekkür ederim. Buradan Arsuzlular’a, İskenderunlular’a ve Hataylılar’a sesleniyorum; festivalinize sahip çıkın ve festivalde mutlaka sizlerde olun” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"